Aktuality 2017/2018

Vážení rodiče,

na školní rok 2017/2018 prosím obnovte pomůcky podle seznamu, sešity (nekupujte) a pracovní sešity dostanou děti v září, připravte si průhledné obaly. Učebnice si rozdáme také v září, budeme pokračovat řadou učebnic z nakladatelství Nová škola a Alter.

Z hygienických důvodů není vhodné nosit do školy látkový ručník. Uvítáme, pokud má některé z dětí možnost přinést DEZINFEKČNÍ tekuté mýdlo místo „obyčejného“ tekutého mýdla.

Pokyny pro účastníky práce v kroužcích:pokyny_ke_krouzkum.pdf

Seznam akcí

Září

• Třídní schůzky

Vážení rodiče,

vítám Vás v novém školním roce a srdečně Vás zvu na úvodní třídní schůzky, které se konají v úterý 12.9. v době 17.30 – 18.30 hodin ve třídě 4.A (3. patro).

• Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu konání voleb proběhne v pátek 20. října na naší škole ředitelské volno. Bližší informace zde reditelske_volno-web.pdf

• Beseda s vodícím psem proběhne ve škole (4. vyuč. hodina) 6. 11. 2017
  • Volby do Školské rady ZŠ Úvoz

Vážení rodiče,

při hovorových hodinách dne 7. 11. 2017 proběhne volba člena Školské rady při ZŠ Úvoz, který bude v radě zastupovat zákonné zástupce nezletilých žáků. Další podrobnosti najdete v příloze: volba_sr.pdf

Hovorové hodiny se budou konat v tradičním čase 17.30 – 19.00 h.

• Empík - cyklista bude 21.11. (8.00 - 12.00 h.) - Riviéra
  • Portrétní focení

Fotografování (pouze objednaní žáci) proběhne ve škole 22.11.

Prosinec

• Dobrý den vážení rodiče, z důvodu nástupu paní učitelky J. Kučerové na mateřskou dovolenou došlo od 1.12. ke změně, s vašimi dětmi nyní pracuji já. Jmenuji se Květuše Vystavělová a doufám, že spolu budeme všichni dobře vycházet. Převzala jsem od původní paní učitelky veškeré materiály a snažím se, aby změn bylo co nejméně. Hovorovou hodinou pro rodiče zůstalo pondělí sedmou vyučovací hodinu 13.40 - 14.30. Po předchozí domluvě jsou samozřejmě možné jiné termíny.

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych se s Vámi touto cestou rozloučila z důvodu mého odchodu na mateřskou dovolenou.

Moc Vám poděkuji za Vaši spolupráci během 1. čtvrtletí. Zároveň bych chtěla velmi pochválit Vaše děti za jejich snahu a práci ve vyučování.

Přeji Vám i dětem mnoho úspěchů a spokojenosti, jak v osobním, tak i v pracovním životě.

S pozdravem,

Vaše bývalá p. uč. Johana Kučerová

• Omlouvám se, dnes 18.12. se nebudou konat hovorové hodiny (návštěva lékaře).
  • Přeji pěkné Vánoce, děkuji dětem, které se podílely na přípravě besídky (Sandra, Nicol, Míša, Nathan, Sam, Marek M., Honza ) a doufám v příjemný nový rok, K. Vystavělová.

Leden

• 9. 1. se konají hovorové hodiny, chtěla jsem Vás poprosit, abychom se sešli na začátku všichni společně a probrali to, co se týká většiny žáků. Poté by následovaly rozmluvy s jednotlivými rodiči, jak je běžné. Děkuji K. Vystavělová.