Ve novém školním roce s novým Google účtem

Vážení rodiče, od letošního školního roku bude naše škola využívat služeb, které školám nabízí Google Workspace. Jedná se o sadu bezplatných nástrojů a služeb Googlu, které umožňují škole pracovat v cloudu, komunikovat, sdílet materiály a … učit.

Školní Google účet a osobní údaje

Registrace do Edupage

eda201909121017104062.jpgVážení rodiče, v pondělí 26. 8. 2024 vám bude odeslán email s pokyny pro přihlášení do rodičovského účtu Edupage. Odesílatelem emailu je noreply@mail8.edupage.org, proto si raději zkontrolujte i složky spamu a hromadné pošty. Přihlašovací údaje do žákovského účtu předá žákům třídní učitel.

ŠD 2024/2025

Základní info
Podrobné info k poplatkům: https://www.zsuvoz.cz/sd/start

Miniiqáček 2024/2025

Kroužek Miniiqáček pro nadané předškoláky začíná ve středu 6.11. Rodiče s dětmi vyzvedne lektorka před školou v 13.30. Předpokládaná délka úvodní lekce 13.45 - 14.30. Přihlašování dětí a případné dotazy na: indrova@zsuvoz.cz. Doporučujeme sportovní oblečení dětí.

Projekt OP JAK

Naše škola se od 1.9.2022 účastní projektu Operačního programu Jan Amos Komenský (tzv. Šablon). Díky němu jsme mohli zřídit pozici školního psychologa, systematicky podporujeme žáky s odlišným mateřským jazykem a průběžně realizujeme inovativní výuku. Projekt potrvá do 31.8.2025.

Školní psycholog na ZŠ Úvoz

Poslední školní den

zs_uvoz_skola.jpgPoslední školní den jsme se - mimojiné - rozloučili s našimi deváťáky. Jako tradičně za žáky přišel pan ředitel a pan zástupce a předali jim dárky na památku. Jako tradičně je po rozdání vysvědčení ze školní budovy za velkých ovací odvedli prvňáčci. A - jako tradičně - u toho bylo hodně emocí, vzpomínalo se, smálo i plakalo, objímalo ...
Přejem všem našim deváťákům, ať se jim daří.