Pomůcky do první třídy

Visací zámek na šatní skříňku + 2 klíče ( náhradní klíč označený cedulkou se jménem a třídou bude zůstávat ve třídě).

Vhodné uzavřené přezůvky odpovídající velikosti, světlá podrážka ( ne pantofle, nebezpečí úrazu).

Dvě tužky ( č.2 ), pastelky, fixy, černý fix, guma, ořezávátko s kontejnerem, pravítko 20 cm, nůžky ( pozor na nůžky pro leváky!), tyčinkové lepidlo 2x (Kores, Herkules),mazací tabulka s fixem ( bude v balíčku Prvňáčka), desky na pracovní sešity a sešity ( kdo chce), plastová sloha na volné pracovní listy ( nejlépe rozděleno podle předmětů-4 ks), látkový ubrousek nebo svačinový box, obaly na sešity a pracovní sešity ( formát A5, A4 ). Pero bude třeba až od listopadu, vhodné je gumovací pero Pilot, Stabilo + náhradní náplň.

Výtvarné potřeby uložte, prosím, do podepsaného kufříku - igelit na lavici jako podložka, pastelky 12 barev, fixy, voskovky, sadu barevných papírů, vodovky, kelímek na vodu, sadu alespoň 3 štětců, plastovou paletu, tekuté lepidlo Herkules na papír a dřevo, ochranný oděv nechám na Vás ( větší staré tričko).

Oděv do Tv - tepláky, kraťasy, tričko, mikinu, cvičky nebo jiné tenisky do tělocvičny( oblečení na TV budeme volit podle aktuálního počasí) - vše uloženo v látkovém pytlíku, dívky vlasy stažené gumičkou.

Hygienické potřeby

- chlapci (krabičku papírových kapesníků, tekuté mýdlo, papírové utěrky)a 2 sáčky bonbonů,

- dívky (krabičku papírových kapesníků, tekuté mýdlo, 2 x toaletní papír) a sirup,

budu vybírat během září, prosím o uložení všech věcí do podepsané papírové nebo igelitové

tašky. Děkuji.

Pracovní sešity a pracovní učebnice dostanou žáci od školy zdarma spolu s doplňkovým balíčkem pro prvňáčky:-)

Drobný materiál do výtvarné výchovy ( výkresy), pracovních činností ( krepový papír, špejle,…), sešity - 500 Kč budu vybírat první týden v září.

Doporučuji vše podepsat:-)