Toto je starší verze dokumentu!

V úterý 22.9. pojedu s dětmi na dopravní výchovu do Amavetu. Dvě jízdenky s sebou, první a druhá hodina dle rozvrhu. V průběhu druhé se budeme přesouvat, vrátíme se na poslední hodinu Epč.

Hezký den, doporučuji v případě absence dítěte delší než tři dny vyzvednutí učiva ve škole. Nejlépe v ranních hodinách od 7:30 - 7:45.

:!:

Vážení rodiče,

naše škola přechází od letošního školního roku na elektronické žákovské knížky. Budeme využívat systém Edupage.

Během krátké doby dostanete na své e-maily přihlašovací údaje do tohoto systému. Elektronické ŽK budeme zatím využívat k omlouvání absencí a pro klasifikaci. Ostatní informace budou zatím dostupné na stránkách tříd tak, jako doposud.

Zkontrolujte prosím své e- maily, zda vám bylo heslo do 1.9. doručeno, případně sdělte, pokud máte novou mailovou adresu.

Info pro rodiče

• Prosím o pravidelnou kontrolu elektronické žákovské knížky.
  • Pokud dojde ke změně v osobních údajích žáka nebo jeho zákonného zástupce (změna adresy, telefonního čísla, e-mail adresy atd.), je třeba informovat o této skutečnosti třídní učitelku.
  • Absenci žáků je třeba oznamovat a následně omlouvat v souladu se školním řádem. Pokud se jedná o plánovanou absenci (rodinná dovolená, lékařské vyšetření,…) - 1 den absence povoluje třídní učitelka, 2 a více dní absence povoluje na základě vámi podané žádosti ředitel školy.

Hovorové hodiny

Vážení rodiče, ráda bych Vás požádala o spolupráci. Prosím, kontrolujte dětem E -ŽK, pravidelně podepisujte (ikonku o podpisu objevíte v systému), stejně tak i podepisujte domácí úlohy v sešitech.

Děkuji s pozdravem Musilová