Klub rodičů nadaných dětí

• Dne 12.10.2010 proběhlo první setkání rodičů nadaných dětí. Další zájemci o klubové aktivity se mohou kontaktovat na:

v.strnad@iol.cz
nadani.uvoz@seznam.cz

• Vážení rodičové i děti. Školní webík IQáček by chtěl požádat o změnu názvu vašeho vznikajícího klubu. Případné návrhy názvu: přesmyčky, zkratky, rébusy, anagramy… prosím adresujte sem.

Na základě vašich návrhů uspořádáme „všelidové hlasování“ alias referendum… a vybereme nejlepšího kandidáta.

Burza

Čtvrťáci hledají kontakt na prohlídku biologické laboratoře, kde bychom mohli nakouknout do mikroskopu na rostlinné a živočišné tkáně. Také jsme velice zvědaví na různé druhy laboratorního skla. Najde se někdo, kdo by nám toto všechno ukázal nebo alespoň zapůjčil nějaké trvalé preparáty? ozvěte se nám