Aktuálně

Orientační běh

20181002_101456.jpgDruhé kolo závodu Ligy škol v orientačním běhu proběhlo 2.10. 2018 v Pisárkách. Nejlépe se umístil v kategorii 5. tříd Max Denemarek, který doběhl na 2. místě pouhé 3 sekundy od prvního. Dvojice hochů Šimon Cikánek, Jakub Staník z 5.C doběhli na 7. místě. V kategorii hochů 6. a 7. tříd se umístili na 13. až 16. místě Jan Vavřík, David Krkoška 7.D, Dmitrij Žembrovskij a Dominik Grolig 6.C. Dvojice dívek Stela Delínová a Nela Jaroměřská obsadila 10. místo, Veronika Dilhofová a Zuzana Švendová doběhly na 16. místě. Viktorie Bernatová 6.C obsadila 41. místo z celkové počtu 56 závodnic. Nesmím opomenout také dva nováčky v týmu Adama Hanzelína a Patrika Rujbra 7.D, kteří se umístili na 23. místě z celkového počtu 57 závodníků. Celkem se závodu zúčastnilo 299 dětí. Všem žákům děkuji za reprezentaci školy. Soňa Schaffnerová.

MiniIQáček

I v letošním školním roce se mohou přihlásit nadaní předškoláci do našeho tradičního kroužku. Bližší informace zde. Těšíme se na naše nové šikulky předškoláky.

ob.jpgPrvní závod Ligy škol v orientačním běhu proběhl 20.9. 2018 v Lužánkách. Nejlépe se umístili v kategorii 5. tříd Max Denemarek – 3. místo a dvojice dívek Stela Delínová a Nela Jaroměřská, která obsadila výborné – 5. místo v kategorii 6. a 7. tříd. Pěkné 8. místo z celkového počtu 42 chlapců obsadil Dmitrij Žembrovskij ze třídy 6.C. Jan Vavřík a David Krkoška doběhli na 12. místě. Naši školu dále reprezentovali: Šimon Cikánek, Jakub Staník 5.C, Dominik Grolig, Pavel Kadaňka 6.C, Zuzana Švendová a Viktorie Bernatová 6.C.
Všem žákům děkuji za reprezentaci školy. Soňa Schaffnerová.

Logická olympiáda

Registrace do letošní Logické olympiády, pořádané Mensou ČR, byla zahájena. Přihlásit se můžete zde. Pozor, ukončení registrace je 30.9. 2018.

Školní turnaj v šachu

Dne 20. 9. 2018 proběhl na naší škole turnaj v šachu. Na prvním místě se umístila Zuzka z 5.C, druhé místo obsadila Bětka ze 3.D a krásné třetí místo získal Martin ze 4.C.

Ředitelské volno

Vážení rodiče,
oznamujeme vám, že z důvodu konání voleb proběhne v pátek 5. října na naší škole ředitelské volno.
Bližší informace zde Ředitelské volno

Přehled kroužků otevřených ve šk. roce 2018/2019

Přehled kroužků, které budou v tomto školním roce realizovány najdete zde. V přehledu najdete informaci i o termínu 1. lekce. Do tohoto data nejpozději musí být interní kroužek škole uhrazen, jinak lektor nemůže dítě do kroužku vzít. Při platbě převodem uvádějte jméno dítěte, třídu a zkratku kroužku. Podrobněji zde https://www.zsuvoz.cz/doku.php?id=volnocasove_aktivity:start. Vzhledem ke změnám rozvrhů věnujte pozornost kroužku Malý programátor, došlo k posunu hodiny realizace na 14-15 h. V kroužku jsou ještě 4 volná místa.

Zabezpečení vstupu do budovy školy

oznamujeme vám, že od nového školního roku upravujeme pravidla pro vstup do budovy školy. Důvodem pro toto opatření jsou bezpečnostní a hygienické požadavky a fakt, že škola nese za žáky odpovědnost po celou dobu jejich pobytu v budově školy. Bližší informace najdete v příloze.
Děkujeme za pochopení.
Vstup do budovy školy

Ovoce do škol

I letos se naše škola přihlásila k projektu s názvem Ovoce a zelenina do škol, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě.

Od letošního roku mají nárok na ovoce a zeleninu zcela zdarma všichni žáci základních škol, tzn. 1.- 9. třídy ZŠ. Žáci 1. stupně budou navíc také dostávat neochucené mléčné výrobky (rovněž zdarma).

Návštěvník: 691154 Webdesign: S44 s.r.o. v technologii DokuWiki