AktuálněŘeditelské volno

Vážení rodiče,
z důvodu konání voleb proběhne v pátek 20. října na naší škole ředitelské volno. Bližší informace zdeŘV-informace

MiniIQáček

Letos opět nabízíme od listopadu do května pro nadané předškoláky kroužek MiniIQáček. Kroužek povede i letos Mgr. Indrová a bude probíhat každou středu v čase 13.30 - 14.15 h. Do kroužku se můžete přihlásit prostřednictvím e-mailu kyrova@zsuvoz.cz. Do přihlašovacího e-mailu je potřeba sdělit jméno a příjmení dítěte, případně vyšetření v PPP a tel. kontakt na rodiče. Kroužek je zpoplatněn. Veškeré další informace poskytne lektorka na 1. lekci 1. 11. Těšíme se na naše malé chytrolíny!

Kroužky

Aktuální informace k organizaci kroužků naleznete zde. Úhradu za kroužky proveďte do konce září.
Na účet školy poukazujte pouze platby za interní kroužky!

Naši prvňáčci

Na webových stránkách Brněnského deníku se můžete podívat, jak to sluší našim prvňáčkům…
Brněnský deník.

Ovoce do škol

I letos se naše škola přihlásila k projektu s názvem Ovoce a zelenina do škol, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě.

Od letošního roku mají nárok na ovoce a zeleninu zcela zdarma nově všichni žáci základních škol, tzn. 1.- 9. třídy ZŠ. Žáci 1. stupně budou navíc také dostávat neochucené mléčné výrobky (rovněž zdarma).

Logická olympiáda

Registrace do letošní Logické olympiády, pořádané Mensou ČR, byla zahájena. Přihlásit se můžete zde.Třídní schůzky

Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na úvodní TŘÍDNÍ SCHŮZKY, které se konají v úterý 12. 9. 2017 v době od 17.30 do 18.30 hodin. Třídní učitelé Vám poskytnou informace k zahájení a průběhu školního roku 2017/2018.

Závěrem školního roku...

Poslední dny a týdny školního roku 16/17 byly jako obvykle „vytuněné“. Jezdilo se na školy v přírodě, výlety a exkurze, proběhl tradiční vodácký kurz i cyklistické soustředění. Uzavíraly se práce ve školních kroužcích a klubech, pro děti i rodiče si účastníci kroužku Muzikál připravili vydařené vystoupení. Své dovednosti předvedli žáci naší školy rovněž v (již tradiční) soutěži Úvoz má talent. K vidění byla čísla taneční, hudební a sportovní na skutečně vysoké úrovni. Vítězi letošního ročníku se stala Karolína Jelínková (4.A) - sportovní gymnastika - a David Štolfa (6.B) - breakdance. V posledním týdnu proběhly na školním hřišti jako obvykle - atletické závody. Skákalo se, běhalo, házelo i vrhalo.

Do toho se samozřejmě ještě učilo, prezentovalo, testovalo a zkoušelo (v některých případech velmi intenzivně …), takže poslední školní den se rozdávala většinou samá pěkná vysvědčení.

A nakonec přišlo loučení. Tak jako první školní den přivítali prvňáčky žáci devátého ročníku, nyní se role obrátily a na tu poslední cestu naše nejstarší vyprovodili ti nejmenší. Před školou se to objímalo, loučilo, vzpomínalo, obdarovávalo, i trochu plakalo… ale slovy klasika „…něco pěkného se končí, něco pěkného začíná…“. Přejeme všem letošním deváťákům, ať se jim v jejich dalším životě daří. Věříme, že vzpomínat budou v dobrém. My určitě budeme…

zs_uvoz_skola_s_napisem.jpg

Návštěvník: 496597 Webdesign: S44 s.r.o. v technologii DokuWiki